Ventes Tanker

2000 yılından bu yana topluma karşı sosyal sorumluluğunu “en iyi“ şekilde yerine getirmeyi kurum kültürünün bir parçası haline getiren VENTES GROUP, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile istikrarlı büyümesini sürdürmektedir.
Faaliyet gösterdiği sektörlerde sürekli gelişimi hedefleyen, hizmetleriyle farklılık yaratmak ve konularında uzman kadrosu ile “en kaliteli“ hizmetleri sunmak için gerekli özeni göstermektedir.

Likit kimya taşımacılığında uzun yıllar çalışmalarını sürdüren Ventes Lojistik AŞ. Firmamız VENTES TANKER 'in kuruluşunda büyük ilham olmuştur.

OKT Trailer Petroleum Truckmounted Cylindirical Tanker 3
Müşterilerimizin spesifik ihtiyaçlarına özel, yenilikçi ve yaratıcı çözümler sunmayı esnek üretim anlayışının temel prensibi olarak benimserken satış sonrası hizmetleriyle müşterilerinin güvenini kazanmış ve sektörde kısa sürede adından kalitesiyle söz ettirmeyi başarmıştır. Hizmet edeceği coğrafi bölge, iklim ve yol koşullarına göre paslanmaz çelik malzemeden, tasarım hesaplamalarına uygun kalınlıklarda, silindirik ve diğer kesitlerde, geniş hacim aralığında, üstten – alttan dolum yapılabilen tank/tankerler üretmektedir. Kurumsallaşmış yapısı, imalat süreçlerinde teknolojiyi kullanan deneyimli kadrosu, girişimci, yenilikçi ve üstün yönetim anlayışıyla sektöründe en iyisi olma gayesiyle hareket etmektedir. Çağdaş dünyanın beklentilerine; kazandığı deneyim ve başarılarının güvencesiyle; hizmet, rekabet, başarı ve gelişmesiyle en doğru çözümleri sunarak, gelecekte de hep tercih edilen olmak için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürmektedir.